Infuzja tlenowa

 

Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa to bezinwazyjny zabieg odmładzania skóry, który oparty jest na technologii tlenu hiperbarycznego (tzw. tlenu pod ciśnieniem). Dostarczane w głębsze warstwy skóry składniki aktywne poprawiają natlenienie komórkowe, co umożliwia skuteczne odświeżenie, regenerację i odżywienie skóry, a także zauważalną poprawę jej kolorytu. Sam proces infuzji, czyli „wtłaczania”, jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym, który może kojarzyć się z masażem.

Infuzja tlenowa nazwana jest często zabiegiem „bankietowym”. Jego efekty są widoczne od razu po zabiegu i nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Dzięki temu możemy z niej skorzystać nawet kilka godzin przed ważnym dla nas wydarzeniem, kiedy chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony.

 

Jak wygląda zabieg infuzji tlenowej?

Przed rozpoczęciem infuzji tlenowej w Małej Klinice Urody AnnMed skóra przygotowywana jest do zabiegu. W pierwszej kolejności oczyszczamy ją peelingiem (w naszej ofercie jest możliwość wyboru kilku metod złuszczania naskórka) i tonizujemy. Podczas zabiegu infuzji tlenowej wykorzystujemy najwyżej jakości serum emerginC, gwarantujące uzyskanie optymalnych efektów. Po jego zakończeniu – w zależności od rodzaju skóry – nakładana jest specjalistyczna maska lub krem.

Dla uzyskania najwyższej skuteczności zabiegi infuzji tlenowej często przeprowadza się w seriach (np. kilka zabiegów wykonywanych raz na tydzień). Zauważalna poprawa wyglądu skóry utrzymuje się nawet przez 6 miesięcy od momentu wykonania ostatniego zabiegu.

 

Gwarancja jakości

Wyjątkowe składniki wchodzące w skład naszego topowego serum emerginC to: retinol, witaminy A, C oraz E, kwas alfa-liponowy, kwas hialuronowy, algi. Produkty stosowane podczas zabiegu to bezpieczne, organiczne pochodzące z bio upraw składniki, które stanowią wysoką absorpcję do naszego organizmu.

 

Efekty infuzji tlenowej:

  • dotlenienie skóry,
  • wygładzenie zmarszczek
  • zwiększenie metabolizmu komórkowego,
  • rozjaśnienie blizn i przebarwień,
  • poprawa konturów twarzy,
  • złagodzenie stanów zapalnych i trądzikowych,