powiększanie ust, wypełnianie ust szczecin, modelowanie ust

Powiększanie ust

kwasem hiauloronowym

infuzja tlenowa szczecin, odmładzanie

Infuzja tlenowa

Wygładzanie i odżywianie skóry

leczenie łysienia szczecin

Leczenie łysienia

zabiegi dla mężczyzn

Infuzja tlenowa

 

Infuzja tlenowa to bezinwazyjny zabieg odmładzania skóry. Zabieg polega na wtłaczaniu  skoncentrowanego organicznego preparatu – emerginC – z pomocą wysokiej koncentracji O2. Składniki aktywne docierają do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym natlenienie komórkowe, regenerując skórę, odżywiając cerę, poprawiając i wyrównując koloryt.

 

Wyjątkowe składniki wchodzące w skład naszego topowego serum emerginC są: retinol, witaminy A, C oraz E, kwas alfa-liponowy, kwas hialuronowy, algi. Produkty stosowane podczas zabiegu to bezpieczne, organiczne pochodzące z bio upraw składniki, które stanowią wysoką absorpcję do naszego organizmu.

 

Aby przygotować skórę do zabiegu, w pierwszej kolejności oczyszczamy ją peelingiem (w naszej ofercie jest możliwość wyboru kilku metod złuszczania naskórka). Następnie ją tonizujemy, i przystępujemy do samego zabiegu Infuzji Tlenowej. Po zabiegu w zależności od rodzaju skóry nakładamy maskę, krem.

 

Zabieg ten możemy spokojnie nazwać bankietowym – co w naszym rozumieniu oznacza, że klientka tego samego dnia może spokojnie wyjść, przygotować się do uroczystości, nałożyć makijaż. Klientki cenią sobie efekt glamour jaki możemy osiągnąć stosując serie zabiegów. Efekty utrzymują się nawet do 6 miesięcy od zakończonej kuracji.

 

Zapraszamy do menu zakładki EFEKTY aby samemu ocenić wyjątkowość Infuzji Tlenowej.

 

 

Scroll Up