Leczenie łysienia Dr Cyj Hair Filler

 

Na czym polega leczenie łysienia Dr Cyj Hair Filler?

Leczenie łysienia Dr Cyj Hair Filler to profesjonalna terapia peptydowa o naukowo potwierdzonej skuteczności w hamowaniu mechanizmu wypadania włosów. Pobudza wzrost nowych włosów (tzw. baby hair), wzmacnia mieszki posiadanych włosów i ma działanie rewitalizujące. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Polecany przez lekarzy i specjalistów w leczeniu łysienia androgenowego, łysienia spowodowanego złą pielęgnacją włosów, łysienia w wyniku częstych farbowaniach włosów oraz niewłaściwej i niezbilansowanej diety.

 

Jak wygląda leczenie łysienia Dr Cyj Hair Filler?

Zabiegi wykonywane w ramach leczenia łysienia metodą Dr Cyj Hair Filler są bezbolesne i nie wymagają znieczulenia. Polegają na wykonaniu serii wkłuć w powierzchniowe warstwy skóry i zaaplikowaniu preparatu metodą mikroiniekcji. Jeden zabieg trwa ok. 30 min.
Pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów. Kolejne zabiegi z serii stymulują odrastanie nowych włosów. Terapia peptydami wymaga jedynie 4 zabiegów w serii najlepiej w odstępach co 2 tygodnie. Zadowalające efekty widać już po 2 miesiącach, a końcowy efekt osiągamy w około pół roku. Leczenie łysienia Dr Cyj Hair Filler zalecane jest również przed jaki i po przeszczepie włosów dla wzmocnienia efektów.

 

Gwarancja jakości

W skład formuły preparatu Dr Cyj wchodzi 7 unikatowych peptydów oraz kwas hialuronowy. W trakcie zabiegu podlegają one koncentracji w skórze i uwalniają się stopniowo przez około 2 tygodnie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie spektakularnych efektów, przy jednoczesnym zminimalizowaniu liczby zabiegów.

 

Efekty leczenia łysienia Dr Cyj Hair Filler:

  • Skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów
  • Przyspiesza odrost włosów
  • Pogrubia i zagęszcza włosy
  • Odbudowuje mieszki włosowe
  • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie