Termoaktywny program anty-cellulitowy Spa Abyss, skuteczne zabiegi wyszczuplające

 

Czym są zabiegi wyszczuplające Spa-Abyss?

Termoaktywny program antycellulitowy Spa-Abyss to nowoczesna terapia wyszczuplająca, która skutecznie ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę i działa wyszczuplająco. Już po kilku zabiegach można dostrzec zmniejszenie obwodu ud, pośladków i brzucha. W trakcie zabiegów Spa-Abyss aktywowany jest proces lipolizy, który skutkuje usunięciem miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w sposób całkowicie naturalny dla organizmu.
Efekty zabiegów Spa-Abyss są widoczne bardzo szybko – już po pierwszym zabiegu można dostrzec różnicę. Optymalne efekty uzyskuje się po serii zabiegów (maksymalnie 6) wykonywanych w odstępach 48 godzin.

 

Jak wygląda zabieg wyszczuplający Spa-Abyss?

Zabieg antycellulitowy Spa-Abyss rozpoczyna się od peelingu obszaru zabiegowego specjalistycznym żelem, który stymuluje limfę. W następnej kolejności nakładana jest ampułka ze składnikami aktywnymi. Jej działanie przyspiesza metabolizm organizmu. Kolejny etap to podniesienie temperatury ciała przy pomocy maski termicznej nakładanej na wybrane obszary skóry. Powoduje to rozszerzenie naczyń krwionośnych i zapewnia lepsze działanie składników aktywnych. Na koniec obszar zabiegowy jest owijany folią, która pozwala utrzymać pożądaną temperaturę i przedłużyć działanie preparatu. Po powrocie do domu folię usuwa się samodzielnie po upływie ok. 3 godzin. W Małej Klinice Urody AnnMed wykonujemy specjalistyczne pomiary przed i po zabiegu, które potwierdzają skuteczność terapii.

 

Gwarancja jakości

W Małej Klinice Urody AnnMed korzystamy z profesjonalnej linii kosmetyków renomowanej marki Spa-Abyss, które produkowane są z wysokiej jakości składników naturalnych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

 

Efekty zabiegów antycellulitowych Spa-Abys:

  • Szybkie i skuteczne działanie wyszczuplające i antycellulitowe (cellulit w fazie 1 i 2)
  • Zmniejszenie obwodu ud, pośladów, brzucha
  • Usunięcie miejscowych obrzęków
  • Aktywacja miejscowej mikrocyrkulacji
  • Poprawa jędrności i gęstości skóry